Kdo jsme

Poskytujeme komplexní služby pro podnikatele i živnostníky a usnadňujeme jim růst každý den.

Již více než 12 let vám pomáháme naleznout perfektní místo pro vaše podnikatelské aktivity bez ohledu na to, zda se jedná o malý, střední nebo velký podnik. Snažíme se hledat cesty, jak vyjít vstříc každému vašemu individuálnímu požadavku.

V areálu Podivín se v současnosti nachází několik firem – zámečnictví, autoopravna, pneuservis, lakýrnictví, truhlářství apod. Velkou výhodou areálu je velká parkovací plocha umožňující pohodlné parkování nejen osobních automobilů, ale i stavební techniky a dalších strojů. Prostor areálu je nepřetržitě střežen kamerovým systémem.

Kromě pronájmu neobytných prostorů zprostředkováváme také ubytovací služby pro pracovníky a firemní zaměstnance. 

Ubytovací služby se nachází v několika budovách uzavřeného areálu. K dispozici jsou převážně dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s vlastním nebo společným sociálním zázemím a kuchyňkou. Všechny prostory jsou nekuřácké. Denně prováděný úklid zajišťuje čistotu společných prostor. Ve všech obytných částech je k dispozici vysokorychlostní internetové připojení zdarma – areál je zasíťovaný optickými kabely. Více informací o ubytovacích službách se dozvíte na webových stránkách ubytovny Podivín.

Areál je vzdálený pouhých 700 m od vlakového i autobusového nádraží. Rovněž v bezprostředním okolí najdete veškerou občanskou vybavenost – potraviny, školu, poštu, lékárnu, ordinaci lékaře apod.